UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szukaj na blogu bitcoin

Poznajemy Algory – największy agregator newsów ze świata kryptowalut

Agregator newsów Algory, został uruchomiony nieco ponad trzy miesiące temu. Streamuje dane z ponad 1000 źródeł skupionych na branży kryptowalut z całego świata: z serwisów, blogów oraz mediów społecznościowych. Informacje w mgnieniu oka trafiają do agregatora, w którym użytkownik może filtrować dane w dowolny sposób.


Algory został stworzony przez firmę Algory – polski startup tworzący narzędzia przeznaczone na rynek kryptowalut. Wśród produktów, które wkrótce ujrzą świało dzienne znajduje się również pierwszy na świecie skaner kryptowalut w czasie rzeczywistym – Cryptoscanner.

Dostępne źródła informacji

Na App.Algory.io znajdziesz +1000 źródeł posegregowanych w ramach 4 kategorii. Jesteś w stanie dowolnie wybrać źródła, których obserwacją jesteś zainteresowany.

W ramach oferowanych do filtrowania źródeł znajdziesz:

1. Strony internetowe
W grupie tej znajdziesz serwisy z newsami, które mają impakt na ceny kryptowalut. Publikujemy również aktualności, które zamieszczają firmy z branży kryptowalut oraz giełdy kryptowalut. Dzięki czemu, newsy publikowane są z “pierwszej ręki” nie mając potrzeby oczekiwać na ich przełożenie przez inne strony tematyczne.


2. Twittery
Social media w przypadku branży kryptowalut to źródło napędowe dla zmienności kursów. W branży tej niesamowicie aktywni są przedstawiciele projektów, giełd oraz społeczności inwestorów. Dzieki czemu nieraz z social media jesteśmy w stanie dowiedzieć się o nowościach zdecydowanie szybciej niż z serwisów internetowych.


3. Youtube
Youtube przede wszystkim to źródło informacji płynących od influencerów ze świata kryptowalut, ico oraz grup crypto tradingowych. Influencerzy bardzo często, dzięki zasięgom społecznościowym jakie budują, mogą mieć mocny wpływ na wahania kursów kryptowalut. W związku z tym, również polecamy ich obserwację.

4. Reddit
Reddit stylowo dość podobny do twittera. Reddit jest swego rodzaju forum dyskusyjnym bardzo mocno wykorzystywanym przez środowisko skupione wokół kryptowalut. Dlatego też polecamy mieć go w obserwacji.

W ostatnim czasie na łamach agregatora zagościły newsy streamowane z polskojęzycznych serwisów opisujących świat kryptowalut. Jest to efekt zapotrzebowania polskich inwestorów i traderów na streaming danych w czasie rzeczywistym. Wśród streamowanych serwisów znalazł się również Bitmon.pl.

W chwili obecnej do systemu mamy podpięte ponad 1000 różnego rodzaju źródeł newsów ze świata kryptowalut. W tradingu liczy się szybkość. Nasz system zapewnia traderom rozwiązanie typu “all cryptonews in one place”, dzięki czemu użytkownicy nie będą już musieli przeglądać dziesiątek innych serwisów czy narzędzi. A już wkrótce na rynku pojawi się nasz kolejny produkt – Cryptoscanner. - mówi Tomasz Przybycień, współzałożyciel Algory.
Możliwość filtracji newsów

W ramach Cryptocurrency News Aggregator umożliwiamy filtracje newsów na podstawie kilku różnych możliwości. Dzięki temu, masz możliwość takiego dopasowania filtracji newsów, aby w pełni uzupałniało się z informacjami jakich poszukujesz oraz czego potrzebujesz aby jak najbardziej optymalnie wykorzystać nasz agregator newsów.

Wśród grup filtracji wyróżniamy filtry:

1. Na bazie wybranych źródeł newsów.
2. Na bazie kategorii newsów.
3. Na bazie określonego słowa lub słów kluczowych.
4. Na bazie sentymentu newsa.
5. Na bazie credibility źródła publikującego newsa.
6. Na bazie grupy językowej newsów.

 


Przegląd newsów archiwalnych
Jeżeli przegapiłeś ruch na danej parze kryptowalut, a chciałbyś sprawdzić czy za określonym ruchem nie krył się news... skorzystaj z przeglądarki newsów archiwalnych w ramach naszego Cryptocurrency News Aggregator.


Stacje robocze
Użytkownicy platformy mają również możliwość tworzenia dedykowanych powierzchni roboczych. Klienci platformy będą mogli segregować newsy wedle swoich potrzeb, obserwowanych kryptowalut czy kategorii newsów. Nie zabraknie również danych archiwalnych, dzięki którym inwestorzy z rynku kryptowalut będą w stanie ocenić, które źródła informacji miały największy wpływ na zmienność kursów.

Algory Cryptonews jest w tej chwili jednym z największych oraz najbardziej rozbudowanych serwisów agregujących newsy na świecie. Jednak pragniemy przypomnieć, że to dopiero początek. Przed nami dalszy rozwój naszej platformy, w tym bardzo rozbudowany skaner kryptowalut – Cryptoscanner.

 

Już dzisiaj możesz wykorzystać pełną funkcjonalność Cryptocurrency News Aggregator, wchodząc na stronę naszej aplikacji: app.algory.io
 

 

Ostatnio zmieniany: środa, 21 listopad 2018 08:16