UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szukaj na blogu bitcoin

Poznajmy StartUp ICOBox - dostawca kompleksowych rozwiązań do wprowadzania nowych tokenów na rynek

ICOBox, czołowy dostawca kompleksowych rozwiązań do wprowadzania nowych tokenów na rynek, zaprezentował "ICO dla ICO" – sprzedaż żetonów ICOS, które zrewolucjonizują rynek i uregulują sposób organizowania nowych ICO.

W 2015 roku wartość funduszy zebranych na całym świecie w ramach crowdfundingu przekroczyła 34 miliardy dolarów, a sprzedaż nowych tokenów drobny promil tej w kwoty. W 2016 roku 8 największych ICO zebrało łącznie ponad 240 milionów dolarów (dane za Outlier Ventures). Na dzień dzisiejszy, według Crypto Consulting, dwa największe ICO w historii – Tezos i EOS.IO – uzbierały razem ponad 400 milionów dolarów.

ICOBox rozpoczęło sprzedaż własnych żetonów ICOS, które są tokenami ERC-20 bazującymi na Ethereum. Celem ICOS jest pomoc obiecującym, ale niedoinwestowanym projektom, które chcą zorganizować swoje ICO. Cały zysk netto ze sprzedaży ICOS będzie przeznaczony na właśnie na ich rozwój. Szczegóły dotyczące tokenów oraz samej sprzedaży ICOS są dostępne tutaj.

Żetony ICOS dają swoim posiadaczom stały rabat w wysokości około 75% na tokeny projektów wprowadzonych na rynek za pomocą ICOBox. Umożliwiają również głosowanie nad projektami ICO, które mają uzyskać dostęp do platformy. Lista pierwszych 10 kandydujących ICO zostanie przedstawiona posiadaczom tokenów ICOS pod koniec ich sprzedaży, więc w okolicach 15 września.

Projekty korzystające z usług ICOBox mogą korzystać z kilku rewolucyjnych narzędzi. Firma oferuje usługi w atrakcyjnych pakietach, które drastycznie ograniczają koszty zorganizowania ICO. Jeśli projektowi brakuje własnego kapitału, to może przedstawić propozycję biznesową ICOBox, które przeprowadzi staranną analizę tokena. Projekty, które nie spełnią wymagań zostaną odrzucone, natomiast te najlepsze i najbardziej obiecujące zostaną przedstawione społecznośc, która będzie mogła na nie głosować własnymi tokenami ICOS. W ten sposób wyłonione projekty zostaną następnie sfinansowane ze środków pochodzących ze sprzedaży tokena ICOS. Projekty, które zdecydują się na to rozwiązanie, są zobowiązane do przekazania ICOBox oraz posiadaczom ICOS ich przyszłych żetonów o wartości około czterokrotnie większej, niż tokeny ICOS które zostały wykorzystane do głosowania. Inaczej mówiąc: opłacają swoje własne ICO za pomocą tokenów, które chcą wprowadzić na rynek.

Głosowanie za pomocą żetonów ICOS odbywa się na zasadzie „jeden token, jeden głos”. Eksperci ICOBox oceniają każdy zgłoszony projekt odrzucając z góry te, które nie stanowią atrakcyjnej inwestycji. Ostateczna decyzja o tym, które projekty zostaną zrealizowane jest jednak całkowicie zdecentralizowana i podejmowana przez społeczność tokena ICOS.

„Umożliwiamy kontrolę kosztów i minimalizację ryzyka związanego z tego rodzaju sprzedażą tokenów” mówi Nick Evdokimov, współzałożyciel ICOBox. „ICOBox w zasadzie pozwala startupom na przeprowadzenie ICO w zamian za 75% rabat dla posiadaczy tokenów ICOS, którzy wsparli ten projekt”.

Podany przelicznik obowiązuje tylko te tokeny, które zostały wykorzystane w głosowaniu na dany projekt. Wymiana może nastąpić nawet po rozpoczęciu normalnego obrotu żetonem, tak długo jak jest dostępny na platformie ICOBox.

"ICOS to pierwszy token, który pozwala społeczności blockchain głosować na projekty, które mają zostać zrealizowane w postaci własnego ICO", mówi Nick Evdokimov.

Przed zakończeniem sprzedaży tokena ICOS, ICOBox uruchomi platformę do głosowania i opiniowania projektów ICO. Nowe projekty będą mogły aplikować od razu po zakończeniu sprzedaży ICOS. Sprzedaż tokenów ICOS nie posiada żadnego limitu ilościowego, tak samo nieograniczona jest liczba projektów które mogą zostać wspate przez ICOBox.

Sprzedaż ICOS rozpoczęła się 15 sierpnia i potrwa do 15 września 2017 r, do godz. 12.00 PDT. Minimalna liczba żetonów do kupienia to 1 ICOS w cenie 0,012 BTC. Niniejszy artykuł nie stanowi propozycji sprzedaży lub zachęcenia do kupna żetonów ICOS. Artykuł nie stanowi również oferty, zachęty lub sprzedaży tokenów ICOS na żadnym terytorium, na którym takie działanie byłoby niezgodne z prawem.

O ICOBox

ICOBox powstało w 2017 roku i oferuje usługi projektom, które chcą sprzedawać produkty za pomocą własnych tokenów. Firma ICOBox świadczy usługi techniczne, prawne i marketingowe jako elementy składowe pakietu usług oferowanego w modelu stałej ceny (fixed-price). ICOBox zostało założone przez trzech wizjonerów branży blockchain: Nicka Evdokimova - współzałożyciela firmy SeoPult, byłego prezesa AdInTop oraz współzałożyciela Cryptonomos, Mike’a Raitsyna – wieloletniego przedsiębiorcę, oraz Anara Babaeva - dyrektora ds. marketingu online w firmie Cryptonomos. Szczegóły dotyczące ICOBox można znaleźć na stronie www.icobox.io. W celu uzyskania większej ilości informacji lub złożenia propozycji własnego ICO, proszę kontaktować się pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmieniany: środa, 13 wrzesień 2017 07:11