UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szukaj na blogu bitcoin

Recenzja usług SpectroCoin

Znacznie szybsze, łatwiejsze w obsłudze i bardziej dostępne operacje finansowe - to główne cele strony internetowej SpectroCoin. SpectroCoin, z główną siedzibą w Wielkiej Brytanii, umożliwia kupno bitcoinów przy pomocy różnych opcji płatności, a swoje usługi oferuje 150 krajom, w tym Polsce.

SpectroCoin świadczy szeroki wachlarz usług. Cztery najważniejsze rozwiązania bitcoinowe w SpectroCoin to: portfel bitcoinowy, wymiana bitcoinów, karta debetowa oraz przetwarzanie transakcji bitcoinowych. SpectroCoin umożliwia nie tylko wysyłanie, otrzymywanie oraz przechowywanie bitcoinów, ale również oferuje możliwość wymiany bitcoinów oraz innych kryptowalut na 30 tradycyjnych walut. Na dodatek, SpectroCoin umożliwia przechowywanie kryptowaluty Dash oraz możliwość wpłaty ponad 40 różnych alternatywnych kryptowalut na swoje konto. Dla handlowców SpectroCoin oferuje łatwe rozwiązania, które pozwalają zaakceptować bitcoin i inne kryptowaluty oraz otrzymywać fundusze pożądaną walutą. SpectroCoin jest pierwszą swojego rodzaju usługą finansową, która oferuje tak szeroki wachlarz usług związany z kryptowalutami oraz tradycyjnymi walutami. Jest zaprojektowana tak, aby móc zamknąć lukę pomiędzy kryptowalutami a tradycyjnymi walutami w codziennych transakcjach finansowych.

Poza już wspomnianymi usługami, polscy klienci mogą cieszyć się możliwością nabycia karty debetowej SpectroCoin, która pozwala używać bitcoinów w milionach bankomatów oraz sklepów na całym świecie. Walutę karty (Euro, Dolar amerykański, Funt brytyjski), klienci mogą wybrać sami co jeszcze bardziej ułatwia wydawanie bitcoinów w pożądanej walucie.
Klienci mogą załadować kartę za pomocą ponad 20 metod płatności oferowanych przez SpectroCoin, w tym lokalnych i międzynarodowych banków, kart debetowych i kredytowych, gotówki i e-portfeli, takich jak Skrill, Neteller, Payeer, OKPay, Perfect Money i innych, a co więcej, nie trzeba płacić opłaty załadunkowej. W przypadku zweryfikowanych kart, nie ma też limitów załadunku, wycofania oraz zakupu.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie: www.spectrocoin.com.