UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szukaj na blogu bitcoin

cryptonews.pl

cryptonews.pl

Dramatyczny spadek ceny BTC po największej kradzieży w historii

cryptonews.pl

Największa kradzież Bitcoin w historii

 

Dzisiaj w nocy naszego czasu nastąpił dramatyczny spadek ceny Bitcoin po potwierdzeniu największej kradzieży w historii walut cyfrowych na największej amerykańskiej giełdzie – Bitfinex. Potwierdzono, że doszło do kradzieży około 119756 Bitcoin co daje na godz. 8:25 naszego czasu ok. 65mln USD.

Bitfinex jest...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/dramatyczny-spadek-ceny-btc-najwiekszej-kradziezy-historii/

Bill Shihara kwestionuje atak na Ethereum Classic

cryptonews.pl

Mimo że wielu wydobywców atakuje Ethereum Classic, blockchain oparty na konsensusie i protokołach, oryginalny blockchain Ethereum zyskuje na popularności.

  Po tym jak wydobywca, Chandler Guo ogłosił, że on i inni wydobywcy, planują zaatakować Ethereum Classic, Bill Shihara – dyrektor naczelny Bittrex – wyraził swój sceptycyzm co do planowanego ataku....

 

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/bill-shihara-kwestionuje-atak-ethereum-classic/

Zmniejszenie zużycia energii przy wydobyciu BTC

cryptonews.pl

Peter Kelly-Detwiler współzałozyciel Northbridge Energy Partners, firmy konsultingowej, która pomaga firmie podłączenie do sieci elektroenergetycznej aktywów, zbadała wpływ rozszerzenia kryptowalut na zużycie energii w niedawnym artykule Forbes.

 

Detwiler zauważył, że podczas gdy kryptowaluty są eteryczne zależą one od bardzo realnego wsparcia w energię elektryczną. Zauważył również, że setki megawatów...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/zmniejszenie-zuzycia-energii-przy-wydobyciu-btc/

Cena Bitcoin podąża ku wsparciu

cryptonews.pl

Cena Bitcoin kontynuuje spadki i musimy zapytać się o powód. Złe wiadomości? Kiepskie podstawy? Prawdą jest, żadne z nich – ceny towarów spadają i rosną z powodu spekulacji na swoich wykresach ceny. Analiza ceny Bitcoin

  Jednogodzinny wykres świecowy Bitstamp

image

Cena Bitcoin znajduje się w dziwnym połączeniu: czterogodzinne i jednogodzinne...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/cena-bitcoin-podaza-ku-wsparciu/

Oszust otrzymuje 18 miesięcy więzienia

cryptonews.pl

W przełomowej sprawie związanej z pierwszą federalną sprawą oszustwa związanego z Bitcoin, operator Pronzi otrzymał wyrok 18 miesięcy więzienia.

  Trendon Shavers, zwany “Pirate@40” został skazany na wyrok 18 miesięcy w związku z zarzutem oszustwa związanego z planem inwestycyjnym Bitcoin, znanym jako Bitcoin Savings and Trust (BCS&T). Ponadto, 33 -letni...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/oszust-otrzymuje-18-miesiecy-wiezienia/

Władza wykonawcza przewiduje spadek usług finansowych w przyszłości

cryptonews.pl

Zgodnie z Vadimem Kaluhovem dyrektorem finansowym Projektów Technologii i Organizacji Produkcji w Banku Rosji, rewolucja FINTECH jest gotowa do czynienia wszechstronnego ciosu wobec sektora bankowego.

 

Według raportu w rosyjskiej państwowej agencji prasowej TASS dyrektor banku centralnego stwierdził, że w ciągu najbliższych 10 lat połowa banków, która istnieje na całym...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/wladza-wykowacza-przewiduje-spadek-uslug-finansowych-w-przyszlosci/

Ethereum przełączyło się pomyślnie na protokół Bitcoin

cryptonews.pl

Ethereum osiągnęło coś, co wielu nazywało niemożliwym. Kontrowersyjne przełączenie się na protokół Bitcoin zostało zakończone sukcesem.

  Cena Ethereum podskoczyła wczoraj, kiedy przełączenie było już niemal pewne. Kontynuowała swój bieg i zaliczyła niesamowitą zwyżkę, kiedy połączenie zostało ukończone.

  Po miesiącu debaty, społeczność Ethereum wraz z 87% posiadaczy Eth zagłosowała...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/ethereum-przelaczylo-sie-pomyslnie-protokol-bitcoin/

Cena Bitcoin utknęła w spadkach związanych z towarami

cryptonews.pl

Cena Bitcoin została zatrzymana przez spadki w wycenie towarów po tym, jak zaczęła wzrastać. Wygląda na to, że znów wracamy do niskiego poziomu konsolidacji oraz planowanego punktu wyjścia.

Analiza ceny Bitcoin Jednogodzinny wykres świecowy Bitstamp

image

Cena nadal jest ciągnięta w dół przez bessę na giełdzie towarów takich jak złoto, ropa...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/cena-bitcoin-utknela-w-spadkach-zwiazanych-z-towarami/

COINLINK.NET wystawiony na sprzedaż

cryptonews.pl

Od 2013 roku specjalny zespół z Libanu rozpoczął pracę nad platformą transakcyjną bitcoin, a zakończył rozwój po udanych testach Hardcore na setkach tysiącach użytkowników.

 

Platforma została uruchomiona w realnym handlu w lipcu 2015 roku i oferuje elastyczność dla członków bitcoins poprzez umieszczenie zlecenie kupna lub sprzedaży granicznych i akceptujących...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/coinlink-net-wystawiony-sprzedaz/

Konsolidacja ceny wznosi się i spada

cryptonews.pl

Cena Bitcoin spadła niżej w strefę konsolidacji. Mimo że dzień zapowiadał się negatywnie, wszystko wskazuje na to, że tendencje zwyżkowe nabiorą tempa. Analiza ceny Bitcoin Godzinowy wykres świecowy Bifitnex

image

Nie jesteśmy pewni, co widzimy na wykresie…Według naszej metody sygnalizacyjnej, obecna fala spadku jest najprawdopodobniej korektą i dlatego nie dokonujemy transakcji....

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/konsolidacja-ceny-wznosi-sie-spada/

IBM otwiera ośrodek badań w Singapurze

cryptonews.pl

IBM otwiera w Singapurze Centrum Innowacji o nazwie Open Blockchain. Centrum ma na celu przybliżenie różnych pilotaży technologii w branżach handlowych i finansowych w ciągu najbliższych trzech lat. IBM będzie również nadal opierać się na swojej pracy z platformą Linux Foundation Hyperledger.

 

Sopnendu Mohanty, dyrektor FINTECH z Monetary Authority...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/ibm-otwiera-osrodek-badan-singapurze/

Cena Bitcoin odbiła się od poziomu 680 dolarów

cryptonews.pl

Cena Bitcoin podniosła się tylko po to, aby odbić się od poziomu oporu. Metoda na transakcje na następne dni zależy od tego, jak rynek wynegocjuje poziom 680 dolarów.

 

image

Decyzją o nie otwarciu pozycji, oparta o niejasny sygnał i niemożność wejścia powyżej poziomu 680 dolarów (Bitstamp), była rozważna. Pamiętaj, że...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/cena-bitcoin-odbila-sie-od-poziomu-680-dolarow/

Główny developer Juno odchodzi

cryptonews.pl

JPMorgan stracił już dwóch zarządzających swoim projektem blockchain, Juno. Zdecydowali się rozpocząć własną firmę blockchain.

  Will Martino, główny deweloper, oraz Stuart Popejoy – szef Juno – rozpoczęli działalność Kadena.io w czerwcu. Ich odejście podkreśliło trudności, z którymi mierzą się instytucje finansowe w pozyskaniu fachowców w zakresie technologii blockchain.

 ...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/%EF%BB%BFglowny-developer-juno-odchodzi/

Eter Fund Trading współpracuje z SEC

cryptonews.pl

Celem Eter Fund Trading jest umożliwienie akcjonariuszom ekspozycji zmiany dziennej cen Eteru w dolarach, minus koszty i zobowiązania zgodnie z jego prospektem. Eter jest towarem cyfrowym w oparciu o wartość tokena w sieci komputerowej.

 

Zaufanie oznacza najnowszą w serii cyfrowej walutę opartą na środkach handlowych. W ubiegłym tygodniu SolidX...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/eter-fund-trading-wspolpracuje-z-sec/

Szwajcarski FINTECH w tyle

cryptonews.pl

Przemysłowi FINTECH w Szwajcarii nie udało się dorównać jeżeli chodzi o finanse w porównaniu do Nowego Jorku, Londynu i Berlinu. Natomiast w Luksemburgu i Holandii mają przed wyprzedzeniem ich przez takie kraje jak Chiny, Indie i Singapur.

 

Według grupy badawczej Statistica pieniądze wyprodukowane przez transakcje cyfrowe mogą przekroczyć 2...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/szwajcarski-fintech-tyle/

Cena Bitcoin paruje, ale nie wybucha

cryptonews.pl

Cena Bitcoin byla przedmiotem małego zainteresowania na rynku podczas ostatniej akcji. Czy jest to dobre miejsce, aby dołączyć do trendu wznoszącego? Dane z wykresu nie wskazują na drogę w kierunku zysków. Analiza ceny Bitcoin Czterogodzinny wykres świecowy Bitstamp

image

Cena Bitcoin waha się tuż przy swoim poziomie konsolidacji, blisko wierzchołka trendu,...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/cena-bitcoin-paruje-wybucha/

iPayYou współpracuje z Twitterem

cryptonews.pl

iPayYou staje się pierwszym portfelem pełnym zakresu usług, który umożliwia płatności peer-to-peer przez sieć social media na Twitterze. Użytkownicy, którzy mogą wysyłać płatności za pośrednictwem poczty elektronicznej bez konieczności odbierania wstępnie utworzonego konta Bitcoin.

  To zawsze było naszym celem, aby zbudować iPayYou najprostszy i najbardziej użyteczny portfel bitcoin na...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/ipayyou-wspolpracuje-twitterem/

Steemit, stał się przedmiotem cyberataku

cryptonews.pl

Platforma social media działająca w technologii blockchain, Steemit, to eksperyment, którego celem jest wynagradzanie swoich użytkowników w tokenach kryptowaluty Steem. Niedawno Steemit został zaatakowany przez hakerów.

  Steemit, nowa strona social media cieszy się sporym zainteresowaniem od czasu rozpoczęcia swojej działalności dwa miesiące temu, dzięki czemu wartość tokena kryptowaluty Steem...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/steemit-stal-sie-przedmiotem-cyberataku/

Platforma Blockchain 3.0 HEAT

cryptonews.pl

OpenLedger oferuje usługi oparte na blockchain, które umożliwią większy dostęp do funduszy i umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu. Platforma HEAT jest dedykowana takim ekosystemom jak OBITS, BTSR oraz ICOO. HEAT stanie się teraz oficjalnym ICO.

  11.07. 2016, Blokhus, Denmark – Decentralised Conglomerate oraz jego sieć usług oferujących miedzy innymi aktywa...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/platforma-blockchain-3-0-heat/

Cena Bitcoin skacze i zawodzi

cryptonews.pl

Cena Bitcoin została przepchnięta wczoraj przez ważne skrzyżowanie trendu, ale tego rozmachu nie starczyło na długo. Zostaliśmy ze skokiem i spadkiem. Traderzy mogą schować strzały do następnego sygnału na wykresie. Jednogodzinny wykres świecowy

image

Dzielenie zysków wykształciło optymistyczne poczucie, że cena nabierze rozpędu, a kiedy poszybowała ona ponad linię trendu zwyżkującego,...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/cena-bitcoin-skacze-zawodzi/

Vault OS system operacyjny Blockchain

cryptonews.pl

Przed zagłebieniem się w przestrzeń blockchain, Paul Taylor posiadł znaczącą pozycję w Google jako szef grupy zamieniającej tekst na mowę. Odpowiedzialny za oprogramowanie do rozpoznawania mowy używa ponad miliard telefonów z systemem Android oraz urządzenia stosowane na całym świecie.

Cambridge University rozpoczął pracę nad Vault OS ponad dwa lata temu...

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/vault-os-system-operacyjny-blockchain/

Bitwala wprowadza nową usługę dla przelewów

cryptonews.pl

Klienci będą mogli wysyłać fundusze płacąc równowartość altcoin z wypłatą lub przelewem. Wymiana będzie ponosić opłatę 0,5% co Bitwala uznaje za najniższą obecnie dostępną opłatę.

Erik Voorhees, ShapShift.io CEO, powiedział, że wszystkie czołowe waluty cyfrowe mogą finansować przelew SEPA. Powiedział również, że z zadowoleniem przyjmuje możliwość świadczenia usług w Europie....

Czytaj więcej http://cryptonews.pl/bitwala-wprowadza-nowa-usluga-dla-przelewow/

Subskrybuj to źródło RSS