UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szukaj na blogu bitcoin

PODYPLOMOWE STUDIA BLOCKCHAIN, INTELIGENTNE KONTRAKTY ORAZ WALUTY CYFROWE

Ruszyły zapisy na drugą edycję Studiów Podyplomowych "Blockchain, Inteligentne Kontrakty oraz Waluty Cyfrowe" w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Gorączka blockchainowo - kryptowalutowa się skończyła, jednak potencjał technologii blockchain się nie zmniejszył. Coraz lepiej go jednak rozumiemy. To dobry czas, żeby na spokojnie zająć się rozwojem technologii, zastosowań, opracowaniem modeli biznesowych opartych na blockchain czy usprawnianiem istniejących procesów w oparciu o tę technologię.

Jako, że bez edukacji: menedżerów, przedsiębiorców, regulatorów trudno jest podejmować temat wykorzystania blockchaina - utworzyliśmy program studiów podyplomowych, który podejmuje tematykę interdyscyplinarnie, a jednocześnie w sposób możliwie najbardziej usystematyzowany. Edukacja w obszarze blockchain / dlt to jedno z najważniejszych dzisiaj wyzwań dla rozwoju nie tylko samej technologii i potencjalnych zastosowań, ale też adaptacji usług opartych na blockchainie. Dlatego też stawiamy na szkolenie kadr, które mają brać albo biorą udział w opracowaniu innowacyjnych koncepcji i wdrażaniu technologii w procesach biznesowych lub budują w oparciu o nią nowe modele biznesowe. Wykładowców prezentujących najaktualniejszą interdyscyplinarną wiedzę wspomagają praktycy, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami.

Rekrutacja na potrwa do 10 marca 2019 r., a pierwszy zjazd planujemy 16-17 marca 2019 r. Więcej informacji i zapisy: www.sgh.waw.pl/psbikowc