UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szukaj na blogu bitcoin

Interpretacja prawna obowiązujących w Polsce przepisów dotyczących rozliczania PCC. Przygotowane przez Kancelaria Prawna Kijewski,Graś

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom społeczności kryptowalut w Polsce, we współpracy z Kancelaria Prawna Kijewski,Graś sp.k.(www.kglegal.pl) przygotowaliśmy interpretację prawną obowiązujących w Polsce przepisów dotyczących rozliczania PCC od walut cyfrowych. Zgodnie z nią domaganie się ze strony Ministerstwa Finansów PCC od transakcji kryptowalutowych jest niezasadne. Szczegóły prezentujemy w załączonych skanach.

Warto nadmienić, że na moment jej przygotowania, był (lub nadal jest) to najprawdopodobniej jedyny dokument dotykający problemu będący opinią prawną (opatrzony pieczęciami kancelarii).

Kancelaria Prawna Kijewski, Graś sp.k. zatrudnia obecnie przeszło 70 prawników, skupionych w 9 działach prawnych specjalizujących się m.in. w aspektach prawnych dotyczących nowoczesnych technologii, e-commerce, procesach inwestycyjnych, prawie podatkowym, rynkach kapitałowych czy bankowości i finansach.

❗️❗️❗️PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE ❗️❗️❗️

https://www.facebook.com/PolskieStowarz ... 1057151592
http://biznes.interia.pl/waluty/news/od ... 63991,1023 Pismo

Dyskusja: forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=79&t=28547&sid=050cd34a78e29fc5fb05fc81448ce4b6

Pismo

Ostatnio zmieniany: czwartek, 12 kwiecień 2018 10:18