UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szukaj na blogu bitcoin

Giełda BitBay doda kryptowalutę KZCash (KZC)

8 marca 2018 roku, BitBay i KZCash ogłosili współpracę, której efektem jest wprowadzenie 9 marca nowej pary kryptowalut na platformę BitBay.net – KZC/BTC. Nowy rynek promowany jest konkursem dla traderów z nagrodą o łącznej wysokości 30 000 KZC!


Od 9 marca (1:00 czasu środkowoeuropejskiego) do 5 kwietnia użytkownicy giełdy BitBay mogą wziąć udział w Konkursie Top 300 KZC Traders. Łączna nagroda w wysokości 30 000 KZC zostanie rozdzielona pomiędzy użytkowników giełdy, którzy osiągną najwyższy łączny wolumen transakcji KZC na koncie BitBay w okresie trwania Konkursu. Zwycięzca pierwszego miejsca otrzyma 4 000 KZC. Każdy ma szansę, ponieważ BitBay nagrodzi 300 najlepszych traderów! Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na giełdzie BitBay: bitbay.net/pl/premiery/kzcash.

Z kolei KZCash będzie organizatorem Kampanii Masternodes Collection, w której pula nagród to 150 „Massive Unit” o wartości 45 000 KZC. Każdy użytkownik, który będzie posiadał 700 KZC na koncie BitBay, otrzyma „Massive Unit" w wysokości 300 KZC, do momentu wydania 150 „Massive Unit”. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 marca na stronie BitBay na Facebooku i KZCash BitCointalk: www.bitcointalk.org/index.php?topic=2312421 Więcej informacji można uzyskać odwiedzając stronę: kzcash.kz/our-news/press-release-bitbay-lists-kzcash-on-march-9.

Kryptowaluta KZCash (KZC) została uruchomiona 21 października 2017 r. przez firmę KZCash Ltd., oficjalnego członka Stowarzyszenia Blockchain i Kryptowalut Kazachstanu (kabc.kz), zarejestrowanego w Kazachstanie. KZC to Euroazjatycka Kryptowaluta, stworzona jako rozwiązanie dla małych i średnich firm. Wykorzystuje sprawdzony algorytm X11 z 11 rodzajami szyfrowania, który zapewnia najwyższy poziom niezawodności i bezpieczeństwa, a hybrydowe wydobycie pozwala na połączenie wysokiej szybkości przetwarzania transakcji i niskich kosztów prowizyjnych. Wideo na: