UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szukaj na blogu bitcoin

Wpłaty DotPay oraz Żabka i Freshmarke

Polska giełda kryptowalut BitBay wprowadziła dwie nowe funkcje wpłat na konta swoich użytkowników. Teraz mogą oni wpłacać pieniądze ekspresowymi przelewami DotPay oraz wpłatami gotówkowymi w ponad 4 000 sklepów Żabka i Freshmarket.

BitBay jest wiodącą giełdą w Polsce, stworzoną w 2014 roku. Innowacyjna platforma, świetny support i wiele pomocnych narzędzi dla klientów zagwarantowały im pozycję numer jeden na rynku. Niektóre z wprowadzonych przez nich udogodnień to ekspresowe wpłaty na Poczcie Polskiej, wypłaty z bankomatów, karta debetowa do konta umożliwiająca użytkownikom płatności w sklepach i restauracjach oraz wpłaty kartami kredytowymi.
Pierwsza z nowych funkcji to ekspresowe przelewy przez DotPay. To usługa dostępna jedynie dla zweryfikowanych użytkowników platformy. Mogą oni wykonywać takie wpłaty całodobowo, a środki natychmiast pojawiają się na koncie. Ta metoda gwarantuje również brak pomyłek – dane do przelewu generują się automatycznie i nie ma możliwości ich edycji. Dzięki temu nie ma możliwości pomylenia się przy przepisywaniu tytułu przelewu i środki mogą zostać od razu zaksięgowane na koncie użytkownika.

Minimalna kwota dla przelewów DotPay to 10 PLN, a maksymalna – 50 000 PLN. Prowizja wynosi 2% wartości wpłaty. Lista banków dostępnych w usłudze dostępna jest na stronie BitBay.net w sekcji FAQ.

Druga wprowadzona przez BitBay funkcja to wpłaty gotówkowe w ponad 4 000 sklepów Żabka oraz Freshmarket. Ta usługa jest dostępna również dla niezweryfikowanych użytkowników giełdy. W ten sposób mogą oni zasilić swoje konto gotówką w wielu miejscach w Polsce.

Do kwoty 500 złotych prowizja w Żabkach wynosi 1,89 PLN, a w sklepach Freshmarket 0,99 PLN. Powyżej tej kwoty jest to 0,4% wartości transakcji. BitBay pobiera prowizję 2% wartości wpłaty.

Nowe funkcje wpłat na konto BitBay to zapowiedź rewolucyjnych zmian na giełdzie, które jeszcze bardziej usprawnią handel kryptowalutami oraz użytkowanie platformy.
 

Ostatnio zmieniany: czwartek, 03 listopad 2016 14:49