UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szukaj na blogu bitcoin

Szybkie wypłaty przekazami pieniężnymi

Giełda BitBay wprowadziła możliwość realizacji wypłat gotówkowych przekazami pieniężnymi. Nowa usługa jest rezultatem współpracy BitBay z InPost Finanse
i stanowi prawdziwą innowację na polskim rynku giełd kryptowalut. 

Użytkownicy giełdy BitBay, również niezweryfikowani, mogą od teraz zlecać wypłaty w złotówkach, w dowolnej kwocie, szybkimi przekazami pieniężnymi z doręczeniem pod wskazany adres. Maksymalny czas dostarczenia przesyłki wynosi 3 dni robocze. Testy przeprowadzone przez zespół giełdy pokazały jednak, że wypłata może zostać doręczona odbiorcy już następnego dnia po dniu zlecenia. 

Aby zlecić wypłatę poprzez przekaz pieniężny użytkownik powinien przejść do zakładki "Wypłaty" w panelu giełdy. Następnie wybrać walutę PLN oraz zakładkę "Przekaz pieniężny". Wymagane jest uzupełnienie wszystkich pól formularza. Podanie numeru telefonu jest obowiązkowe i umożliwi skontaktowanie się kuriera InPost z odbiorcą.
Przekazy pieniężne są zlecane przez giełdę w dni robocze do godziny 16:00. Koszt wypłaty wynosi 4,50 PLN + 1% kwoty przekazu. 
 
W przypadku nieobecności odbiorcy pod wskazanym w zleceniu adresem, przekazy pieniężne awizowane są dwukrotnie przez okres 7 dni, a ich odbiór możliwy jest w placówce InPost.